Neyse ki Pulsar Var

PULSAR

Neyse ki Pulsar var

NISSAN PULSAR

Hayatınızdaki heyecan kaldığı yerden devam edecek. Çünkü o, geniş iç hacmiyle ailenizin otomobili, dinamik tasarımı ve sportif ruhuyla hayalinizdeki otomobil olmak için tasarlandı. Bu yüzden ona her baktığınızda “Neyse ki Pulsar var!” diyeceksiniz.

Motor Hacmi

Motor Hacmi
cc bazında motor kapasitesi

Motor Gücü (HP)

Motor Gücü
Motorun ürettiği gücün PS değeri

Yakıt Tüketimi (Karışık)

Yakıt Tüketimi
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

Üst düzey konfor

Herkesin Rahatını Düşünür

Eskiden hep kendi rahatınızı düşünürdünüz, şimdi ailenizin de rahatını düşünüyorsunuz. Size ve sevdiklerinize geniş bir oturma alanı sunan PULSAR, son derece aydınlık ve havadar iç kabiniyle rahatlığı bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Şık iç tasarım

Her yönüyle şaşırtıcı

PULSAR’ın içi her yönüyle seçkin ve sıra dışı. Yumuşak dokulu materyalleri, krom detayları, ekstra geniş kol dayama yerleri ve etkileyici görüş alanıyla PULSAR, size konforu ve modern tarzı bir arada sunuyor. Ayrıca Nissan Akıllı Anahtar, Start/Stop Sistemi ve çift bölgeli klima kontrolü gibi teknolojik özellikleriyle de her an rahatınızı düşünüyor.

NISSAN PULSAR GALERİ

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.