DAHA SEN

YENİ NISSAN MICRA

YENİ NISSAN MICRA’YI KEŞFEDİN

BİR BAKIŞTA NISSAN MICRA

4.6 L/100KM*

CO2 108G/KM*

5-KAPI HATCHBACK

300 L BAGAJ HACMİ

*Stop&Start özelliği devrede iken ortalama yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değeri

NEDEN YENİ MICRA?

ŞEHİR İÇİN İDEAL 5-KAPILI

YENİ MICRA’YI SEVMEK İÇİN DAHA FAZLA NEDEN

ŞEHİRDEN DAHA FAZLA KEYİF ALMANIZI SAĞLAYAN ŞEHİR OTOMOBİLİ.

PRATİK VE MODERN ÇİZGİLER

CESUR VE SPORTİF TASARIM

Yeni Micra çok yönlü ve cesur tasarım özellikleriyle, şehir için mükemmel bir otomobil.

ÇOK YÖNLÜ, KİŞİSEL DOKUNUŞLAR

HACİM, KONFOR VE STİL

Kompakt dış tasarım, geniş iç hacim. Birinci sınıf yumuşak dokunuşlu malzemeler ve etkileyici tasarımla üretilmiş ergonomik koltuklar sayesinde birinci sınıf sürüş deneyimi.

YAŞAM BOYU GÜVENLİ YOLCULUK

İster şehir trafiğinde, ister otobanda ya da sadece park halinde olun, Yeni Micra hayatı kolaylaştırmanıza yardımcı olur ve böylece siz de direksiyon başında olmaktan keyif duymaya odaklanabilirsiniz.

NISSAN AKILLI SÜRÜŞ

SÜRÜŞ YARDIM TEKNOLOJİLERİNE YENİ BİR GÜVENLİK SEVİYESİ EKLEYİN

Şehirler sürprizlerle dolu – hazırlıklı olmak güzel. Nissan Intelligent Mobility sürüş destek sistemleri her zaman uyanık haldedir, harekete geçmeye ve sizi beklenmeyen sürprizlere karşı bir adım önde olmanıza yardımcı olur *.

AKILLI ŞERİT TAKİP ASİSTANI

Bu sistem şeridinizden saptığınızı tespit eder. Size bir uyarı verir ve sonra sizi takip ettiğiniz şeride yavaşça yönlendirmek için frene basar.

AKILLI ACİL DURUM FRENİ

Akıllı Acil Durum Freni, önünüzdeki araçla aranızdaki hız ve mesafeyi izler ve yavaşlamanız gerekip gerekmediğini size bildirir. Önden yapılacak bir çarpışmayı önlemek için otomatik olarak frenleri devreye sokarak Acil Fren yardımı yapabilir. Yaya geçidinde bir yaya tespit ettiğinde, sizi güvenli şekilde durdurabilir.

ETRAFINI DAHA İYİ GÖR, DAHA İYİ HİSSET

SÜRÜCÜ FARKINDALIĞI TEKNOLOJİLERİ

Seyir halinde otomobiller kör noktanızda kalabilir, hız uyarı tabelaları görüş alanınızdan kaçabilir, aynanızdan arkanızdaki alışveriş arabasını görmeyebilirsiniz. Sürüşünüz sırasında bu gibi bir çok değişik beklenmedik durum ortaya çıkabilir. Micra, etrafınızda oluşan bu değişik durumlardan sizi haberdar eder, daha fazlasını görmenize ve hissetmenize yardımcı olan bir dizi teknolojiyle size yardımcı olur *.

HAREKETLİ NESNE ALGILAMA

Yeni Micra’nın Akıllı Çevre Görüş Sistemi ile aracınızın yakınında, ön, arka veya yanlarında hareket eden yaya, nesne vb. algılandığında size ekran üzerinde görüntü ile uyarı verir.

TRAFİK İŞARETİ TANIMA SİSTEMİ

Yeni Micra sizi yasal hız limiti dahilinde tutmayı kolaylaştırır. Trafik İşareti Tanıma Sistemi, yolda ilerlerken yol işaretlerini algılar ve dijital bilgi ekranında yasal hız sınırını görüntüler.

OTOMATİK UZUN FAR ASİSTANI

Gece sürüşünde karşı yönden gelen sürücüleri rahatsız etmeden daha iyi görüş sağlar. Otomatik Uzun Far Asistanı, ihtiyaç duyduğunuzda otomatik olarak uzun hüzmeli farları açar ve ileride bir araç algıladığında kısa hüzmeli farlara geçer.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Bu sistem otomobilin kör nokta bölgesini devamlı göz altında tutar. Şerit değişimlerinizde o bölgede saklı kalan bir başka taşıt tespit ederse size bilgi verir.

UYUM SAĞLAYAN TEKNOLOJİ

KARARLI SÜRÜŞ KONTROLÜ

Seyir halinde otomobiller kör noktanızda kalabilir, hız uyarı tabelaları görüş alanınızdan kaçabilir, aynanızdan arkanızdaki alışveriş arabasını görmeyebilirsiniz. Sürüşünüz sırasında bu gibi bir çok değişik beklenmedik durum ortaya çıkabilir. Micra, etrafınızda oluşan bu değişik durumlardan sizi haberdar eder, daha fazlasını görmenize ve hissetmenize yardımcı olan bir dizi teknolojiyle size yardımcı olur *.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ

Yokuş Kalkış Destek Sistemi yokuş yukarı kalkışlarda geriye doğru otomobilinizin kaymasına engel olur. Ayağınızı fren pedalından kaldırdığınzda birkaç saniye fren basıncını sabit tutmaya devam eder, böylece fren pedalından gaz pedalına* geçmek için yeterli zamanı size sağlamış olur.

AKILLI SÜRÜŞ KONTROL SİSTEMİ

Yoldaki tümsekleri yumuşatın. Akıllı Sürüş Kontrol Sistemi, frenlerinizi otomatik olarak devreye alabilir ve sürüşünüzü yumuşatmak için motor torkunu ayarlayabilir *.

AKILLI YOL TUTUŞ SİSTEMİ

Akıllı Yol Tutuş Sistemi ile virajlı yolların tadını çıkarın. Akıllı Yol Tutuş Sistemi yol durumunu okur ve gerekirse viraj dönüşleriniz sırasında * sizi ideal çizgiye yönlendirmek için her tekerleğe ayrı ayrı fren basıncı uygular *.

KÜÇÜK OTOMOBİLDE GENİŞ HACİM VE ÇOK YÖNLÜLÜK

ESNEK BAGAJ YÜKLEME ALANI İHTİYAÇLARINIZA YER AÇAR

Yeni Micra’da her şekilde ve büyüklükteki eşyalarınız için bagajınızda yer açabilirsiniz. Bagaj alanını maksimuma çıkartmak için arka yolcu koltuklarınızı katlayın veya daha uzun eşyalarınızı sığdırmak için ön yolcu koltuğunu da katlayarak geniş bir bagaj alanına sahip olabilirsiniz.
TÜM KOLTUKLAR DİK
TÜM KOLTUKLAR YATIK
60 / 40 BÖLÜNMÜŞ

HER ZAMAN HİZMETİNİZDE

NISSAN GELİŞMİŞ GÜVENLİK SİSTEMİ

Nissan olarak yaptığımız her aracın mühendisliğinde ve geliştirilmesinde güvenlik kurallarına maksimum önem veriyoruz.

LASTİK BASINCI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ

Lastik Basıncı Görüntüleme Sistemi lastiklerinizin hava basıncını sürekli kontrol eder. Eksik hava tespit ettiğinde sizi lastik basınçlarınızı ayarlamanız için uyarır.

ISOFIX BAĞLANTISI

Kolayca erişilebilen ISOFIX bağlantı noktaları, çocuk koltuğu takmayı veya çıkarmayı hızlı ve kolay hale getirir.

6 HAVA YASTIĞI

Yeni Micra altı standart hava yastığı, ön/arka emniyet kemeri yükseklik ayarı ve emniyet kemeri uyarıları ile maksimum güvenliğinizi sağlar.

D ŞEKLİNDE AKILLI DİREKSİYON

D şeklindeki akıllı direksiyon simidi sadece sportif görünüme sahip değil, aynı zamanda şeridinizden saptığınızı algıladığında titreyerek sizi uyarır.

BAĞLANTIDA KALIN

DÜNYANIZA BAĞLANIN

Senin dünyan, senin şehrin, senin arkadaşların. Yeni Micra’nın gelişmiş Nissan Intelligent Mobility özellikleri sayesinde her zaman bağlantıdasınız.

APPLE CARPLAY®

Yeni Micra’nın 7 inç dokunmatik ekranlı görüntüleme sistemi ile piyasaya sürülen Apple Carplay® *, iPhone’unuzu kullanmanın daha akıllı ve güvenli bir yoludur. Rotanızı haritada görmek, arama yapmak, mesaj göndermek ve almak, gözlerinizi yoldan ayırmadan en sevdiğiniz müzik ve uygulamalara erişebilirsiniz.

* CarPlay bağlantısı sadece USB kablosu ile sağlanır.

NISSAN CONNECT TEKNOLOJİSİ

7 inç dokunmatik ekrana sahip ve akıllı telefonunuzla tamamen entegre olan Nissan’ın yeni nesil ses ve navigasyon sistemleri her yolculuğu daha iyi hale getiriyor. Sırasıyla okunan sesli yön tarifleri, okunması kolay görseller, çok sayıda yararlı ve zaman kazandıran öneriler yabancı bir şehirde yerlisi gibi gezmenizi mümkün kılıyor.

MICRA’NIZI EVDEN SATIN ALIN

Nissan Türkiye, artık evinizden ayrılmak zorunda kalmadan alışveriş deneyimini size getiriyor.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.