NISSAN KAMPANYALARI

YILA EN AKILLI BAŞLANGIÇ

NISSAN QASHQAI

Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai’de 30.000 TL için 12 ay %0 faiz fırsatı** Ocak ayı boyunca sizi bekliyor.

Yeni nesil motorlu benzinli otomatik Qashqai’ler 183.800 TL’den, dizel otomatik Qashqai’ler 194.800 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla Ocak ayı boyunca Nissan Yetkili Satıcıları’nda size bekliyor.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2018 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

**NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2018 ve 2019 model yılı araçlarda geçerlidir.

NISSAN X-TRAIL

Nissan X-Trail’ler Ocak ayı boyunca 50.000 TL için 12 ay %0 faiz* avantajı ile prestiji ön planda tutanları bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2019 model yılı araçlarda geçerlidir.

NISSAN NAVARA

Benzersiz gücü, yüksek taşıma kapasitesi ve SUV konforuyla rakiplerinin bir adım önüne geçen Nissan’ın ödüllü pick-up’ı Navara, Ocak ayı boyunca 70.000 TL için 12 ay %0 faiz* avantajı ile maceraseverleri ve işini heyecanla yapanları bekliyor.

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. 2019 model yılı araçlarda geçerlidir.

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya 7 Ocak 2020 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YILLAR GEÇSE DE İLK GÜNKÜ GİBİ BAKIYORUZ.

*Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen başlangıç fiyatları olup, KDV dahildir.

23 Aralık – 31 Mart 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

23 Aralık 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Bosch marka cam sileceklerinin değişimi sağlanır. Kampanya Qashqai (J10-J11), X-Trail (T31-T32), Navara (D40-D23), Pulsar (C13), Juke (F15), Micra (K13) modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

23 Aralık 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında 3 yaş üzerinde veya garanti kapsamı dışındaki araçlar için, kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında Nissan onaylı akülerin değişimi sağlanır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

15 Kasım 2019 – 15 Ocak 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinden yapacağınız, Bridgestone, Lassa, Continental, Petlas, Goodyear, Michelin marka lastiklerde %10 indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.